Hakkımızda

Hakkımızda

YENKAR LOJİSTİK

Sektörün yenilikçi markası

Yenkar Lojistik, genç ve dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe yer edinmeyi başardı. 

Yenkar Lojistik, kaliteye ve zamana göstermiş olduğu önem ile sektör içerisinde farklı bir saygınlık kazanmıştır.

Taşımacılığı kendine görev olarak edinen Yenkar Lojistik çalışmalarını müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.

Bizler 1977’den bugüne kadar Marmara Bölgesi özelinde tüm Türkiye’de Karoser, Demir, Reklamcılık, Branda, Römork, Nakliye ve Lojistik hizmeti veriyoruz. 

Kendi bünyemizde dışarıdan tedarik ettiğimiz lojistiğe uygun 200 araç ile yıl içinde nakliyelerimizi gerçekleştiriyoruz. Talep doğrultusunda araç sayımızı arttırabiliriz.

Günümüz Türkiye ekonomik şartlarını göz önünde bulundurarak tedarikçilerimize (şoför) günlük ödemeler yaparak kuruluş tarihimizden bugüne kadar araç tedariklerimizde sorun yaşamadığımızı belirtmek istiyoruz. 

Sevkiyat yaptığımız her bölgede bir operasyon personeli ve muhasebe uzmanı bulunduruyoruz. 

İş güvenliği konusunda saha destek personellerimiz tedarikçilerimize daima sahada eğitim desteği veriyor ve bunu yazılı kayıt altına alıyoruz. 

Bununla birlikte yaralanma ve kaza oranlarımızı yıllık belirlediğimiz %1 hedefin altında tutarak sektöre örnek olmaya çalışıyoruz.

Tedarik zincirinde sizlerin de bildiği üzere her yükün kıymetli olduğunu düşünerek, yükün miktarı, cinsi veya sayısını dikkate almadan her taşıdığımız ürüne sigorta yapıyoruz ve yük sigortası ile garanti altına alıyoruz.

info@yenkarlojistik.com

0532 237 72 19
sl1

Profesyonel Hizmet İçin

Bize Ulaşın