Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

1977’den günümüze, Marmara bölgesinden tüm Türkiyeye Yenkar üstyapı olarak Karoser, Demir Reklamcılık, Branda, Römork, Nakliye ve Lojistik hizmetleri sağlıyoruz.

● Şoförlerimizin ve çalışanlarımızın ödemelerini eksiksiz, tatillerini ve mesai saatlerini her bir iş arkadaşımıza verebileceğimiz en iyi şartlarda yansıtıyoruz ve bugüne kadar bu konuda bir sorunla karşılaşmadığımızı belirtmek isteriz.


● Sevkiyat yaptığımız her bölgede bir operasyon personeli ve muhasebe uzmanına sahibiz.


● İş güvenliği adına saha destek personellerimiz, tedarikçilerimize sahada eğitim vererek yazılı kayıtlar tutuyor. Kaza oranımız yıllık belirlediğimiz %1 oranının altında tutarak lojistik sektörüne örnek oluşturuyoruz.


● Tedarik zincirinde taşınan her ürünün değerli olduğunun farkında olan şoförlerimiz ile ürün miktarı, cinsi veya maliyetine bakmadan her ürünün, yük sigortası ve Yenkar güvencesinde teslimatını yapıyoruz.

Dorseler

Dorselerimiz, sevkiyatını yaptığımız ürünlere özel seçilmektedir ve her sevkiyat alanında hem zamandan hem insan gücünden tasarruf etmek için damperli dorseler kullanılmaktadır. Yenkar Torunlar kuruluş itibari ile bir üstyapı üreticisi olduğu için araçlar güvencemiz altındadır ve tüm kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Çalışanlarımız ve araçlarımız tam donanımlı şekilde sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Saha Görevlileri

İş güvenliği sektörümüzün en önemli faktörü olduğu için daima operasyonlarımızda hem eğitim veren hem yapılan iş güvenliğini kontrol eden ve bunları yazılı notlar halinde kayıt alan saha destek personellerimiz; her daim sahada görev yaparak yüklemenin, karayollarının belirlediği tonaj istihkakına uygun olacak şekilde yapılmasını sağlıyor. Tedariğini yaptığımız ürünün herhangi bir zorluk ve vakit kaybı yaşamadan nakliyesi sağlanıyor.

Güvenlik

● Güvenlik Ekipmanları ve Emniyet Kemeri

Yük indirme alanlarına çıkmadan önce emniyet kemeri kullanımı hakkında şoförlerimize bilgi vererek imzalı kayıt altına alıyoruz. Üretim sahasında yükleme yapılırken veya yük indirme sahasında flaşörlü yeleği önceden tedarik ederek, şoförlerimizin kesinlik kullanması gerektiği eğitimleri veriyoruz.

Yükleme öncesinde baret tedariğinde bulunuyoruz. Yükleme ve yük indirme alanında baret kullanım talimatı hakkında bilgi veriyoruz. Kişisel Koruyucu ve Ekipmanları verilerine uygun güvenlik gözlüğünü şoförlerimize yükleme öncesi tedarik ediyoruz.

Tüm şoförlerimizin araçlarında yangın söndürme tüpü bulunduruluyor ve yükleme öncesi doluluk kontrolü yapılıyor.

Yenkar Torunlar Lojistik San. İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

KURTULUŞ MAH. YÜZBAŞI İSMAİL HAKKI BEY BULVARI NO:14 B/A YENİŞEHİR/BURSA

+90 545 132 16 16      –     +90 546 132 16 16

info@yenkarlojistik.com

YEN-KAR LOJİSTİK_2